O Nas

My Personalni

Zasoby ludzkie w teorii i w praktyce - tak można w skrócie sformułować naszą działalność. Poznajemy tajniki HR rozmawiając o nich i współpracując z firmami. Staramy się rozwijać nie tylko samych siebie, lecz ułatwiamy to także innym. Zdobywamy wiedzę i co najważniejsze: dzielimy się nią!

Koło Naukowe ZZL "Personalni" działa przy Katedrze Zarządzania Zasobami Pracy UEK.

Festiwal HR

Festiwal HR jest najważniejszym i największym wydarzeniem organizowanym przez Koło Naukowe Personalni. Od 2010 roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem przyciągając na Kampus UEK sympatyków tematyki związanej z Human Resources. Kluczowym celem tej inicjatywy jest zgromadzenie w jednym miejscu i czasie specjalistów z dziedziny HR chętnych podzielić się swoją wiedzą z osobami interesującymi się trendami na rynku pracy, rekrutacją, sposobami wynagrodzenia oraz coachingiem.
Festiwal ma charakter otwarty, w szkoleniach i warsztatach mogą uczestniczyć studenci wszystkich uczelni wyższych po uprzednim zapisaniu się na konkretną prelekcję za pomocą specjalnie utworzonej platformy. Zajęcia prowadzane są przez ekspertów z branży HR. Gościliśmy przedstawicieli z takich firm jak: Alexander Mann Solutions, AonHewitt, Brown Brothers Harriman, Capgemini, Coachways, Filip Werstler, Hays, Jeronimo Martins Polska, Manpower, Motywatorium, Sedlak&Sedlak, State Street, Tauron, Wszechnica Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Festiwal HR jest bez wątpienia wizytówkowym przedsięwzięciem Koła Naukowego ZZL "Personalni".

Konferencja Naukowa

Co roku w marcu organizowana jest Konferencja Naukowa, gdzie "Personalni" najczęściej wraz z kilkoma innymi Kołami prezentują swoją wiedzę naukową w formie referatów. Od kilku lat tradycją jest przeprowadzanie jej wraz z KN Kadra AGH. Tematyka dotyka ogólnej dziedziny zasobów ludzkich, samorozwoju i psychologii. Kończy się ona konkursem dla najlepszych referatów. W roku 2018 referaty omówione na Konferencji znalazły się w internetowej publikacji.

Debata Oksfordzka

Od niedawna w Kole Naukowym "Personalni" przeprowadza się Debaty Oksfordzkie. Mają one na celu sprawdzić jak Członkowie Koła obronią nieznane im stanowisko, ich odporność na stres oraz umiejętność argumentowania swoich racji. Która strona wygra? Decyduje widownia.

45
Członków

25
Szkoleń

9
Artykułów Naukowych