O Nas

My Personalni.

ZASOBY LUDZKIE W TEORII I PRAKTYCE - tak można by sformułować w skrócie naszą działalność. Poznajemy tajniki HR rozmawiając o nich i współpracując ze znanymi firmami. Staramy się rozwijać nie tylko samych siebie. Ułatwiamy to także innym. Zdobywamy wiedzę i co najważniejsze, dzielimy się nią!

Projekt HR w praktyce.

Wszyscy doskonale wiemy, że wyobrażenia nie zawsze znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości. Wybór ścieżki zawodowej również naznaczony jest ryzykiem błędu. Najlepszym sposobem na uniknięcie porażki jest konfrontacja własnych oczekiwań ze stroną praktyczną. Koło Naukowe Personalni we współpracy z firmą szkoleniową Factotum postanowiło dać przyszłym pracownikom taką możliwość. Na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odbył się cykl warsztatów o nazwie „ HR w Praktyce”. Uczestnicy zdobyli informację na temat m.in. specyfiki pracy w różnego typu instytucjach: korporacji, samorządzie oraz we własnej firmie. Spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem, a szkolenia przeprowadzono bardzo profesjonalnie. Wieloaspektowa wiedza i doświadczenie prelegentów z firmy Factotum na pewno nie jednej osobie pomogło skonkretyzować i obrać odpowiednią drogę kariery.

Festiwal HR.

Festiwal HR Festiwal HR jest najważniejszym i największym wydarzeniem organizowanym przez Koło Naukowe Personalni. Od 2010 roku cieszy ogromnym zainteresowaniem przyciągając na Kampus Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie sympatyków tematyki związanej z Human Resources. Kluczowym celem tejże inicjatywy jest zgromadzenie w jednym miejscu i czasie specjalistów z dziedziny HR chętnych podzielić się swoją wiedzą z osobami interesującymi się trendami na rynku pracy, rekrutacją, sposobami wynagrodzenia oraz coachingiem. Cel ten został zrealizowany po raz kolejny w ramach IV edycji, która odbyła się w dniach 7-10 kwietnia 2014 roku. Festiwal tak jak w poprzednich latach miał charakter otwarty, w szkoleniach i warsztatach mogli uczestniczyć studenci wszystkich uczelni wyższych po uprzednim zapisaniu się na konkretną prelekcji za pomocą specjalnie utworzonej platformy. Zajęcia prowadzone były przez ekspertów z branży HR. Gościliśmy przedstawicieli z takich firm jak: AonHewitt, ZmianaNaDobre, StuGo, Alexander Mann Solutions, Manpower, Sedlak&Sedlak, Coachways, Wszechnica Uniwersytetu Jagiellońskiego, Motywatorium. Festiwal HR jest bez wątpienia wizytówkowych przedsięwzięciem Koła Naukowego Personalni. Dodatkowy prestiż w ramach IV odsłony przyniósł fakt, iż Jego Magnificencja prof. UEK dr hab. inż. Andrzej Chochół, Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie postanowił objąć to wydarzenie swoim patronatem honorowym ze względu na wartości jakie przynosi.

The Key To Success.

Koło Naukowe Personalni podczas swojej dziesięcioletniej aktywności pracowało nad budowaniem silnej i rozpoznawalnej marki. Zaangażowanie członków i zarządu przyniosło zadowalające rezultaty. Personalni zostali oficjalnym partnerem szkolenia internetowego The Key To Success, które obyło się 29 czerwca 2014 roku. Z ramienia firmy StuGO instruktaż przeprowadził Tomek Buczek- trener, mówca i konsultant specjalizujący się w wydobywaniu i powiększaniu ludzkiego potencjału. Uczestnicy szkolenia dowiedzieli się m.in. jakiej kluczowej cechy charakteru brakuje Polakom i jak ją wytrenować, jak skutecznie pozbyć się lenistwa i innych negatywnych cech oraz co jest największym absurdem dotyczącym rozwoju osobistego. Była to pouczająca lekcja motywacji oraz poszukiwania rozwiązań zamiast wymówek.

208
Rozmów

42
Członków

105
Ukończonych projektów

11
Napisanych artykułów

Zarząd.

Aleksandra Witoszek

Prezes Koła

studentka trzeciego roku rachunkowości i controllingu. Jest osobą bardzo dobrze zorganizowaną, potrafi połączyć studia, pracę, działalność w kole i pracę w zespole muzycznym. To ona nadzoruje przejście z pomysłu do działania w naszym kole. Jest motorem mobilizacji do działania.

Joanna Ciągło

Wiceprezes Koła
lider sekcji szkoleń i kontaktów z firmami

Asia ma niezwykły talent do wystąpień publicznych, jej prezentacje są ciekawe i przyciągają dużą liczbę słuchaczy. Na barkach Asi spoczywają również kontakty z firmami. To jej sekcja załatwia Nam najciekawsze szkolenia, projekty oraz festiwale. Współpracuje z firmami takimi jak Alexander Mann Solutions, która regularnie prowadzą szkolenia specjalnie dla KN Personalni.

Justyna Kycia

Lider sekcji finansów i organizacji

Wiecznie uśmiechnięta członkini parlamentu studenckiego. W naszym kole zajmuje się organizacją i finansami. Świetnie sprawdza się jako zarządca swojej sekcji. Gdyby nie ona, nie byłoby budżetu na szkolenia, wyjazdy i integrację :)

Gabriela Dutkiewicz

Lider sekcji promocji

Doświadczona w marketingu, promocji i mediach społecznościowych czuwa nad naszą stroną, fejsbukiem Collect Your Certificates oraz prowadzi burzę mózgów w sprawach promowania Naszego koła na Ueku i poza nim.

Opiekun Koła.

dr hab. Jacek Kopeć

Opiekun Koła

Dr hab. Nauk Ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu.

Partnerzy.